ANASAYFA / HAKKIMIZDA

HOŞGELDİNİZ

ASKLİNİK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Lise öğrenimini 2000 yılında Antalya Mahmut Celal Ünal Fen Lisesi’nde tamamladı.

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2005 yılında mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalında Doktora eğitimine başladı. 2005-2010 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde akademik ve klinik çalışmalarını yürüttü.

2010 Ocak ayında ‘implant yüzey özellikleri’ üzerine yaptığı tez çalışmasını başarıyla tamamlayarak ‘Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı’ ünvanını aldı. 2010 Nisan ayında başladığı vatani görevini İzmir’de Tabip Teğmen olarak tamamladı. Dalış, kayak ve basketbolla ilgillenmektedir. Aynı zamanda uzun yıllar aktif olarak tiyatro ile uğraşmıştır.

Bir çok mesleki kuruluş ve yardımlaşma derneklerinin üyesidir. 2012 yılından bu yana  Antalya Diş Hekimleri Odası yönetim kurulu üyesi görevini sürdürmekte olup 16. Dönem Genel Sekreterlik görevini devam ettirmektedir. Aynı zamanda TDB delegesidir.

2011 Nisan ayından bu yana Antalya’da bulunan kendisine ait ASKlinik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ nde çalışmalarını sürdürmektedir. 

Meslektaşı Selin TOLUNAY KAYA ile evli ve bir oğul sahibidir.

DR. A. SELHAN KAYA

AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ UZMANI


İLK RANDEVUYA GELİRKEN

Kliniğimizdeki ilk randevunuza gelmeden önce bilmeniz gerekenler için tıklayınız.

OPERASYON SONRASI ÖNERİLER

Kliniğimizde geçirdiğiniz operasyonlar sonrası hekimlerimizin sizlere tavsiyeleri için tıklayınız.

ÇALIŞMA GÜNLERİ VE SAATLERİ

Hafta içi : 08:30 – 18:30
Cumartesi Günü : 08:30 – 16:30
Acil durumlar için 24 saat 0 532 766 21 16 numaralı
telefondan ulaşabilirsiniz.